Autosan na VIII Międzynarodowych Targach Transportu Zbiorowego TRANSEXPO Kielce 2010

VIII Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO Kielce 2010 już za nami. Jest to niewątpliwie największa tego typu impreza targowa w Polsce,  a nawet w naszej części Europy. Tak też było i w tym roku.

Na TRANSEXPO swoje wyroby prezentują niemal wszystkie liczące się firmy z szeroko rozumianej branży autobusowej. Wiele z nich planuje pokazanie na targach nowości rynkowych. TRANSEXPO to również miejsce międzynarodowych premier.

W tegorocznej edycji kieleckich targów, wg opinii fachowców, niewątpliwie najważniejszą premierę stanowił niskopodłogowy, przegubowy autobus AUTOSAN SANCITY 18LF.

Pojazd ten przewozić może 180 pasażerów. Konstrukcja autobusu, komponenty i materiały użyte do jego produkcji zapewniają wygodę i bezpieczeństwo podróżowania pasażerom, a także komfort pracy kierowcy.

Jest to kolejny wyrób naszej firmy, który obok 9-metrowego niskowejściowego oraz 12-metrowego niskowejściowego i 12-metrowego niskopodłogowego należy do nowej rodziny autobusów przeznaczonych do komunikacji miejskiej.

SANCITY 18LF to już druga tegoroczna premiera Spółki AUTOSAN po autobusie SANCITY 12LF zaprezentowanym po raz pierwszy w maju na tragach EXPO SILESIA w Sosnowcu, a w Kielcach prezentowanym po raz drugi.

W pewnym sensie za premierowy można również uznać pokaz międzymiastowego 15-metrowego autobusu niskowejściowego EUROLIDER 15LE, który do tej pory w kraju prezentowany był jedynie na Konferencji Techniczno – Handlowej organizowanej przez AUTOSAN dla przedsiębiorstw komunikacji międzymiastowej. EUROLIDER 15LE eksportowany jest na rynek szwedzki.

Uzupełnieniem ekspozycji naszej firmy na tegorocznych targach TRANSEXPO był 8 – metrowy autobus międzymiastowy o nazwie GEMINI.

Premierowy autobus AUTOSAN SANCITY 18LF i jego walory użytkowe zostały zauważone i docenione przez Komisję oceniającą wyroby w „Konkursie o Medale i Wyróżnienia Tragów Kielce”. Nasz najnowszy wyrób uhonorowany został wyróżnieniem w tym Konkursie.

Również nasze stoisko znalazło uznanie w oczach Komisji Konkursowej, a także w oczach zwiedzających. Otrzymaliśmy medal za połączenie elegancji i nowoczesności w aranżacji stoiska.

Na stoisku, obok opisanych już wcześniej autobusów, królowały bociany w różnego rodzaju wersjach graficznych, ale i w wersji pluszowej. Te ostatnie zrobiły furorę wśród naszych Gości, którzy bardzo licznie nas odwiedzali i „odleciały” ze stoiska już pierwszego dnia targów.

Bociany, które nierozerwalnie łączą się z naszą marką, tym razem na szczudłach, stanowiły również punkt kulminacyjny pokazu premierowego, zanim oczom widzów spod specjalnej kurtyny nie ukazał się AUTOSAN SANCITY 18LF.

Była to nie tylko najważniejsza, ale również najbardziej atrakcyjna premiera na TRANSEXPO 2010 !

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Spam Protection by WP-SpamFree